" /> Hedefim Sensin 1080p Full izle - Full HD Film Dizi izle | 1080P Güncel Dizi Film Adresi | hdfilmizle3.comFull HD Film Dizi izle | 1080P Güncel Dizi Film Adresi | hdfilmizle3.com

11,519 Görüntülenme
Hedefim Sensin 1080p Full izle
7.8 IMDB Puanı

Hedefim Sensin 1080p Full izle

Kategori
720P ve 1080P filmlerin adresi sizler için çok çalışmaya devam ediyor Full HD Film kalitesini evlerinize kadar getiriyoruz tüm izleyicilerimize teşekkür ederiz. Çiğ köfte satarak geçimini sağlayan Zekeriya Taştan’ın hikayelerini konu alıyor. Genç bir adam olan Zekeriya İstanbul sokaklarında çiğ köfte satarak geçinmeye çalışır ama oldukça geveze olan bu adamın başına ne gelirse çenesinden gelir. Bir gün konuşmaması gereken bir yerde konuşur ve söylememesi gereken şeyleri gevezeliğinden söyler. Bu sefer başına çok büyük bir bela almıştır ve İstanbul’u terk etmek zorunda kalır. Zekeriya’nın yuvası artık daha önce hiç gitmediği Gökçeada olur. Farklı bir yerde yaşamak Zekeriya’nın hayatının dönüm noktasıdır. Hedefim Sensin Full HD izle komedi türündeki bu filmin baş rolünde Ata Demirer, Demet Akbağ, Salih Kalyon, Gonca Vuslateri gibi usta oyuncuların yer aldığı filmin yönetmen koltuğunda Kıvanç Baruönü oturuyor. Adım Zekeriya soyadım Taştan, aşk çıkardı bizi baştan diyen Zekeriya’nın Hedefim Sensin filminde komedinin yanı sıra aşk ve duygusallığın da bizleri beklediğini haber veriyor. Hedefim Sensin Filmini sizler için sitemizde Full HD 720p paylaştık keyifli seyirler.
Yorumlarınızın hdfilmizle3.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Değerli izleyicilerimizin önerisi ile sitemiz gittikçe büyümeye devam ediyor tüm filmcilere teşekkür ederiz keyifli seyirler.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

4 yorum